Ciąg dalszy zdarzeń po kolizji na ulicach Tomaszowa Lubelskiego

Ciąg dalszy zdarzeń po kolizji na ulicach Tomaszowa Lubelskiego

Po zdarzeniu, które miało miejsce na ulicy Królewskiej w Tomaszowie Lubelskim, 21-letni kierowca pojazdu marki Audi utracił prawo jazdy. Powód? Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu i uderzenie w jadący prawidłowo pojazd Volkswagen. W wyniku tego incydentu, doszło do przewrócenia Volkswagena, a dwie osoby wymagały pomocy medycznej. Należy zaznaczyć, że w momencie zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu dotarło do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Tomaszowie Lubelskim przed godziną 20:00. Z informacji wynikało, że na skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Kilińskiego doszło do kolizji dwóch samochodów, z czego jeden z nich znalazł się na dachu.

Na miejsce skierowano policjantów, którzy po przybyciu ustalili fakty. Okazało się, że 21-letni mieszkaniec gminy Ulhówek, kierujący Audi, nie zastosował się do zasad ruchu drogowego wyjeżdżając z parkingu przy ul. Królewskiej. W wyniku tego, uderzył w Volkswagen prowadzony przez 25-letniego mieszkańca gminy Bełżec. Siła uderzenia była na tyle duża, że Volkswagen dachował. Kierowca i 24-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci na miejscu wypadku sprawdzili trzeźwość obu kierowców i potwierdzili, że byli oni trzeźwi w momencie zdarzenia. 21-latek za swoje rażące naruszenie przepisów stracił prawo jazdy.