Niedzielny dramat na drodze: Zderzenie z drzewem w Wierszczycy

Niedzielny dramat na drodze: Zderzenie z drzewem w Wierszczycy

W niedzielę 22 października, w malowniczej miejscowości Wierszczyca doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Tuż po godzinie 6 rano, osobowy samochód marki Fiat zderzył się z drzewem. Za kierownicą pojazdu siedział 26-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Z relacji młodszego aspiranta Małgorzaty Pawłowskiej, pełniącej funkcję rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, wynika, że mężczyzna niespodziewanie stracił panowanie nad pojazdem. Na prostym odcinku drogi niekontrolowany samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w stojące przy drodze drzewo.

Siła uderzenia była tak wielka, że doprowadziła do zakleszczenia kierowcy we wraku samochodu. Strażacy interweniujący na miejscu wypadku musieli wydobywać nieprzytomnego mężczyznę z zniszczonego pojazdu. Po akcji ratunkowej poszkodowany trafił do szpitala. W wyniku wypadku ranna została również pasażerka podróżująca Fiatem.

Aktualnie przyczyny i okoliczności tego niebezpiecznego wypadku nie są jeszcze pełnie wyjaśnione. Policja podjęła śledztwo, które ma na celu ustalenie wszystkich faktów związanych z tym zdarzeniem.