Pogoń 96 Łaszczówka utrzymuje doskonałą formę w lidze

Pogoń 96 Łaszczówka utrzymuje doskonałą formę w lidze

Pogoń 96 Łaszczówka, prowadzona przez Jerzego Bojko, kontynuuje swoją imponującą passę w jednej z najbardziej emocjonujących lig piłkarskich. W sobotnim meczu na własnym terenie, drużyna stawiła czoło Gromowi Różaniec i odniosła zwycięstwo, utrzymując tym samym swoją niepokonaną pozycję przez sześć rund.

Sobotnie starcie miało jednoznacznych faworytów – Pogoń 96 Łaszczówka, która tydzień wcześniej zatrzymała pełną parą jadącego Hetmana Zamość na jego własnym boisku. Na pierwszą bramkę dla kibiców zgromadzonych na stadionie w Łaszczówce musieli czekać do 28 minuty gry. Wtedy to Marcin Żurawski umiejętnie wykorzystał sytuację pod bramką Gromu i otworzył wynik meczu. Drużyna gości również miała swoje okazje, ale strzał jednego z ich graczy niestety trafił tylko w słupek.

Początek drugiej połowy był idealny dla gości – ponownie brawurową grą popisał się Żurawski. Wytrawny zawodnik Pogoni najpierw sprawnie przeprowadził akcję skrzydłami, po czym precyzyjnie podał piłkę do Damiana Ozkavaka na linii 10 metrów od bramki. Ozkavak odpowiedział strzałem, który sprawił, że piłka po raz drugi znalazła się w siatce drużyny gości. Osiem minut później Grom odpowiedział bramką kontaktową – po błędzie gospodarzy, Kamil Kaproń skutecznie zakończył szybką akcję ofensywną, co utrzymało nadzieje na korzystny wynik dla gości. Mimo że do końca spotkania pozostało jeszcze sporo czasu, rezultat tego meczu już się nie zmienił.