Pogrom w Tomaszowie Lubelskim. 5:1 dla Tomasovii

Mecz wybitnie jednostronny

W ramach 6 kolejki grupy mistrzowskiej 4 ligi lubelskiej Tomasovia Tomaszów Lubelski podejmowała u siebie rezerwy Motoru Lublin. Świetna dyspozycja naszych piłkarzy, dobra taktyka i konsekwencja w grze – to wszystko przyczyniło się do tego, że nasz zespół pokonał drużynę gości wynikiem 5:1. Było to spotkanie bardzo jednostronne.

Przebieg meczu

Od pierwszych minut było wyraźnie widać, że to Tomasovia się rozkręca i zamierza nie odpuszczać gościom. W efekcie pierwszego gola zobaczyliśmy już w 21 minucie. Jego autorem był Arkadiusz Smoła. Nie minęło 10 minut i za sprawą Damiana Szuty bramkarz Motoru II musiał znów wyjmować piłkę z siatki. 3:0 zrobiło się w 41 minucie, kiedy to podwyższył Denys Ostrovskyi. W drugiej połowie Motor zdołał jedynie strzelić gola wyrównującego. Stało się to w 59 minucie. Na listę strzelców wpisał się tym samym Maciej Baryła. 4:1 dla Tomasovi było już w 77 minucie – Oskar Białek – natomiast wynik na 5:1 ustalił w 85 minucie Ireneusz Baran.