Poszukiwania 65-letniej kobiety z Tomaszowa Lubelskiego zakończyły się tragicznie: znaleziono jej ciało

Poszukiwania 65-letniej kobiety z Tomaszowa Lubelskiego zakończyły się tragicznie: znaleziono jej ciało

Rozpaczliwe poszukiwania 65-letniej kobiety, mieszkanki Tomaszowa Lubelskiego, zakończyły się tragicznym odkryciem. Jej ciało zostało odnalezione na terenie Werbkowic, w rzece Huczwa. Wypadek ten wydarzył się w dniu wczorajszym.

Sygnał o zniknięciu starszej pani nadszedł do policji w Tomaszowie Lubelskim poprzedniej soboty. Na podstawie przekazanych informacji ustalono, że ostatni raz spotkano ją na terenie Werbkowic, znajdujących się w powiecie hrubieszowskim, w pobliżu tamtejszego cmentarza. To właśnie tam 65-latka była widziana po raz ostatni, a to miało miejsce w piątek.

Po otrzymaniu zgłoszenia służby ruszyły do akcji – na czele ze strażą pożarną i policją, wsparcia udzielała również rodzina zaginionej. Skorzystano z pomocy psa szlaku oraz jego opiekuna, używano dronów i łodzi poszukiwawczych. Niestety, efekt był smutny – w rzece Huczwa, na terenie Werbkowic, odnaleziono ciało kobiety – jak poinformowała młodsza aspirant Małgorzata Pawłowska z Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Policja przystąpiła do działań na miejscu odnalezienia zwłok pod nadzorem prokuratury. Szczegóły tragedii są teraz badane przez policjantów z hrubieszowskiej jednostki Policji.