Poszukiwania zaginionej mieszkanki powiatu tomaszowskiego zakończono sukcesem

Poszukiwania zaginionej mieszkanki powiatu tomaszowskiego zakończono sukcesem

Skomplikowana sytuacja dotycząca zaginięcia kobiety w powiecie tomaszowskim znalazła szczęśliwy finał. Niewiele po zachodzie słońca w sobotę, 20 stycznia, córka zgłosiła do lokalnej policji zaginięcie swojej matki. Na szczęście, dzięki precyzyjnie śledzonym śladom na śniegu, stróżom prawa udało się odnaleźć poszukiwaną osobę. Zaginiona kobieta została znaleziona kilka kilometrów od swojego miejsca zamieszkania, w otoczeniu leśnym.

Po odnalezieniu, okazało się, że kobieta jest w stanie głębokiego wyziębienia. Niezwłocznie została poddana potrzebnym zabiegom medycznym w celu jej stabilizacji i poprawy stanu zdrowia.

Zgodnie z informacjami udzielonymi przez dyżurnego z komendy policji w Tomaszowie, całe zdarzenie rozpoczęło się około godziny 20:00 w sobotę 20 stycznia. Wówczas to córka zaginionej otrzymała niepokojącą wiadomość tekstową od matki. Dodatkowo telefon matki nie reagował na próby nawiązania kontaktu, co jeszcze bardziej zaniepokoiło córkę i skłoniło ją do zawiadomienia policji o całej sytuacji.