Rowerzysta zaatakował i ranił nożem kobiety

Rowerzysta zaatakował i ranił nożem kobiety

Do skandalicznych wydarzeń doszło przed południem 13 kwietnia tego roku. Do policji z komendy Łukowo dotarło zgłoszenie o pobiciu 27-letniej obywatelki Ukrainy, sprawca miał brutalnie bić kobietę pięściami po twarzy. Najprawdopodobniej ten sam mężczyzna chwilę później zaatakował 72-letnią kobietę i ciężko ranił ją nożem.

Pobicie i atak nożem.

27-letnia kobieta najprawdopodobniej sama zadzwoniła na policję, zgłaszając całą sytuację. Została ona zaatakowana przez rowerzystę, który początkowo szarpał kobietę za ubranie, a następnie przeszedł do brutalnego uderzenia jej po głowie. Podczas napaści kobieta przewróciła się na ziemię, to jednak nie powstrzymało sprawcy, który to wymierzał coraz to większą ilość ciosów. Mężczyzna następnie oddalił się z miejsca zdarzenia, młoda kobieta została przetransportowana do szpitala. Niedługo po tym pobiciu łukowscy policjanci otrzymali informację o ataku nożownika – ofiarą padła 72-letnia kobieta, która w tym czasie myła okna budynku.

Sprawca zatrzymany.

Cała łukowska policja została oddelegowana do poszukiwania sprawcy lub sprawców tych wydarzeń. Jeszcze tego samego dnia zatrzymanego 39-letniego mieszkańca Łukowa. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie on odpowiedzialny jest za dopuszczenie się zarówno pobicia 27-letniej Ukrainki jak i ataku nożem na 72-letnią kobietę.