Tomasovia gromi Kryształ Werbkowice

7 bramek w Tomaszowie Lubelskim

Słowo „pogrom” to za mało, aby oddać skalę tryumfu, jaki Tomasovia Tomaszów Lubelski odniosła nad Kryształem Werbkowice. W ramach 18 kolejki IV ligi lubelskiej nasz zespół odniósł spektakularne zwycięstwo 7:0 nad drużyną gości. Kibice szaleli z radości, ale niedosyt może pozostawiać fakt, że to spotkanie było jednostronne. Jakkolwiek nasi piłkarze nawet bez dreszczyku emocji sprawili się znakomicie.

Przebieg spotkania

Już w pierwszej połowie gospodarze zapewnili sobie dużo spokoju. W 12 minucie otwierającego gola strzelił Denys Ostrovskyi. Po nieco więcej niż kwadransie, bo w 26 minucie na 2:0 podwyższył Szczepan Popko. Kryształ ewidentnie nie miał szczęścia, bo w 42 minucie sędzia wskazał na ich jedenastkę. Karnego w gola przemienił Arkadiusz Smoła. Obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 3:0. Jeśli ktoś myślał, że Tomasovia na tym poprzestanie, to grubo się mylił. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej bramek. Najpierw, 57 minucie trafił Maciej Żerucha, 8 minut później dubleta zdobył Ostrovskyi, a 76 minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Piatnoczka. Na koniec wynik na 7:0 ustalił Artur Lis.