Tomasovia poskromiła huragan

Zwycięstwo na wyjeździe

Słowo odnoszące się do żywiołu przyrody występujące w nazwie klubu Huragan Międzyrzec Podlaski z całą pewnością nie zdołało przestraszyć zawodników Tomasovii Tomaszów Lubelski, którzy zmierzyli się z tą drużyną na wyjeździe w ramach 9 kolejki grupy mistrzowskiej 4 ligi lubelskiej. Strachu nie było, co udowadnia wynik czyli 0:2 dla gości.

Przebieg meczu

Przed rozpoczęciem spotkania faktycznie trudno było jednoznacznie rozstrzygnąć, która drużyna ma większe szanse na zgarnięcie trzech punktów. Jak się jednak potem okazało to Tomasovia zagrała tego dnia pierwsze skrzypce. W pierwszej połowie kilka prób było nieudanych, jednak w 26 minucie gola na 0:1 zdobył Oskar Białek. Gospodarze nie zdołali skutecznie odpowiedzieć, a zatem obie drużyny schodziły do szatni przy rezultacie 0:1. W drugiej połowie gracze Tomasovii grali dość ostro, ale nie stanęło im to na przeszkodzie, aby podwyższyć wynik. Stało się to 76 minucie za sprawą Macieja Żeruchy. Olimpia pomimo starań nie zdołała wyrwać nam choćby 1 punktu.