Tomaszów Lubelski. Atak nożownika w samym centrum miasta!

Tomaszów Lubelski. Atak nożownika w samym centrum miasta!

26 sierpnia w samym centrum Tomaszowa Lubelskiego doszło do skrajnie niebezpiecznych wydarzeń. Jak wynika z informacji udzielonych przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim, 32 – latek zaatakował trzech mężczyzn. Jak się okazało – powodem całego zdarzenia miała być zazdrość o kobietę.

Zgłoszenie.

Z policją skontaktował się jeden z mężczyzn, których był świadkiem całego zdarzenia, a jednocześnie ofiarą napaści. Z jego relacji wynikało, że 29 – latek przebywał na Zielonym Rynku w towarzystwie dwóch kolegów w wieku 42 oraz 56 lat. W pewnym momencie zbliżył się do nich znany wszystkim mężczyzna, który bez żadnego ostrzeżenia i zapowiedzi, nagle wyciągnął nóż i zadał nim ciosy. Po całym zdarzeniu napastnik udał się na ulicę Rynek, gdzie w jednym z lokali przebywała jego 34 – letnia, była partnerka. Doszło tam do ostrej wymiany zdań, podczas której to mężczyzna ranił także kobietę. Jak się później okazało, powodem całego zdarzenia miało być ich rozstanie, jak i zazdrość, którą odczuwał 32-latek. Wszyscy z nich w momencie zdarzenia znajdowali się pod wpływem alkoholu. Kobieta oraz dwaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala, gdzie – na szczęście – okazało się, że rany są jedynie powierzchowne, a życie i zdrowie żadnej z ofiar nie było zagrożone.

Aresztowanie.

32 – latek został natychmiast ujęty i aresztowany, a sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Prokuratura postawiła mu również zarzuty poczwórnego usiłowania zabójstwa, za co mężczyźnie grozić może teraz nawet dożywotnie pozbawienie wolności.