Tragiczny wypadek drogowy na Lubelszczyźnie – zginał 27-letni mężczyzna

Tragiczny wypadek drogowy na Lubelszczyźnie – zginał 27-letni mężczyzna

Po północy, 23 października, w niewielkiej miejscowości Dobużek doszło do zdarzenia drogowego, które skończyło się śmiercią 27-letniego kierowcy. Mężczyzna, prowadzący samochód marki mercedes, z nieznanych jeszcze powodów, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nasyp przydrożny. Z powodu odniesionych obrażeń, życie młodego człowieka dobiegło końca na miejscu zdarzenia.

Z informacji przekazanych przez młodszą aspirant Małgorzatę Pawłowską, reprezentującą Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim, wynika, że ofiarą okazał się 27-latek, mieszkaniec gminy Łaszczów. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, z niejasnych jeszcze przyczyn, mężczyzna ten stracił kontrolę nad swoim mercedesem i uderzył w nasyp przy drodze. Na skutek odniesionych obrażeń, kierujący samochodem zginął na miejscu.

Aż do rannych godzin trwały działania na miejscu tragicznego wydarzenia. W ich ramach policjanci, prokurator oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych prowadzili niezbędne czynności. Na polecenie prokuratora ciało 27-latka zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Prowadzone jest śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.