Tragiczny wypadek na ulicy Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim: Nieustąpienie pierwszeństwa z alkoholem w tle

Tragiczny wypadek na ulicy Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim: Nieustąpienie pierwszeństwa z alkoholem w tle

Dzień rozpoczął się dramatycznie w Tomaszowie Lubelskim, na ulicy Kościuszki. Funkcjonariusze lokalnej policji są w trakcie wyjaśniania szczegółów tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj o świcie. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, 66-letnia kobieta została brutalnie potrącona przez samochód marki Toyota. Za kierownicą pojazdu siedziała 22-letnia kobieta.

Poszkodowana została natychmiast przewieziona do najbliższego szpitala, gdzie zostaje pod opieką lekarzy z powodu odniesionych obrażeń. Młoda kobieta, która prowadziła samochód, została natychmiast zbadana pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Badanie wykazało, że miała ona we krwi jeden promil alkoholu.

Wszystko to wydarzyło się dziś skoro świt, około godziny 6:00. Policjanci wstępnie ustalili, że miejsce zdarzenia to dobrze oznakowane przejście dla pieszych. Po potrąceniu 66-letniej tomaszowianki, 22-letnia kobieta z gminy Rachanie nie miała szansy uniknąć konsekwencji. Już teraz straciła prawo jazdy, jednak to tylko początek jej problemów.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Małgorzatę Pawłowską, rzeczniczkę prasową tomaszowskiej policji, teraz o dalszych konsekwencjach dla kierującej Toyotą zadecyduje sąd. Policjanci starają się dokładnie wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.