W hołdzie zmarłym policjantom: Wszystkich Świętych w Komendzie Policji w Tomaszowie Lubelskim

W hołdzie zmarłym policjantom: Wszystkich Świętych w Komendzie Policji w Tomaszowie Lubelskim

Dzień Wszystkich Świętych, pełen zadumy i refleksji, skłania nas do wspomnień o tych, którzy opuścili ten świat, lecz ich pamięć nieustannie tkwi w naszych sercach. Tak było również w przypadku delegacji funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Tradycyjnie, pod przewodnictwem Komendanta Powiatowego, insp. Arthura Deryło, odwiedzili oni miejsca spoczynku swoich zmarłych kolegów z służby, upamiętniając ich poprzez zapalenie symbolicznego znicza.

W dniu Wszystkich Świętych, funkcjonariusze z tomaszowskiej komendy znów spełnili swój obowiązek pamięci, udając się na cmentarz, by oddać hołd zmarłym kolegom. Delegacja, kierowana przez insp. Arthura Deryło, zapaliła znicz na grobie post. Wojciecha Golca. Pielęgnacją jego mogiły i utrzymaniem pamięci o całym dorobku służbowym post. Golca zajmuje się Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy tomaszowskiej komendzie.

Wśród uczczenia zmarłych funkcjonariuszy, na cmentarzu rzymsko-katolickim w Tomaszowie Lubelskim, nie zabrakło również symbolicznego znicza zapalonego przez Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZP, asp. szt. Krzysztofa Majdańskiego i Wiceprzewodniczącego, kom. Andrzeja Lepionkę. Znicz ten został zapalony na mogile upamiętniającej wszystkich poległych policjantów z Tomaszowa Lubelskiego.