Wizyta posła i starosty w nowo otwartej szkole rodzenia w Tomaszowie Lubelskim

Wizyta posła i starosty w nowo otwartej szkole rodzenia w Tomaszowie Lubelskim

W Tomaszowie Lubelskim, parlamentarzysta Tomasz Zieliński wraz z przedstawicielami administracji powiatu, starostą Henrykiem Karwanem i wicestarostą Jarosławem Korzeniem, zrealizowali oficjalną wizytę w lokalnym szpitalu. W czasie tej okazji, odwiedzili nowo powstały oddział rehabilitacji oraz niedawno otwartą szkołę rodzenia.

Pragniemy przypomnieć, że Szkoła Rodzenia jest mieszcząca się pod adresem ul. Siwa Dolina 2a w Tomaszowie Lubelskim. Jej działalność rozpoczęła się pod koniec ostatniego roku. Wszystkie prowadzone tam zajęcia są dostępne dla uczestników bez żadnych opłat i planowo odbywają się w każdy wtorek między 17:00 a 18:30. Organizatorzy zadbali o stworzenie kameralnej atmosfery, która ma umożliwić uczestnikom swobodne zadawanie pytań.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów – lekarzy oraz pielęgniarki i położne, którzy dzięki swojemu profesjonalizmowi mają zapewnić przyszłym rodzicom nie tylko pogłębioną wiedzę, ale i umiejętności praktyczne. Takie przygotowanie ma na celu wzbudzenie poczucia bezpieczeństwa w obliczu nadchodzącej odpowiedzialności jaką niesie ze sobą rodzicielstwo.