Wypadek samochodowy w Tomaszowie Lubelskim

Wypadek samochodowy w Tomaszowie Lubelskim

Zdarzenie, które miało miejsce 2 listopada w Tomaszowie Lubelskim, zostało udokumentowane na nagraniu udostępnionym przez Komendę Powiatową Policji w tym mieście. Na filmie można zobaczyć dwie jednostki samochodowe, z których jedna jest prowadzona zgodnie z przepisami ruchu drogowego, podczas gdy druga pędzi w niekontrolowany sposób, nie zważając na sygnalizację drogową.

Na nagraniu widoczne jest jak samochód porusza się zgodnie z pierwszeństwem prawa jazdy. Po chwilach pojawia się drugi pojazd na parkingu, który bez żadnego ostrzeżenia i bez uprzedniego zatrzymania, wpada na drogę z dużą prędkością. Następuje moment kolizji, kiedy to drugi samochód uderza w pierwszy samochód z takim impetem, że ten ostatni ląduje do góry kołami.

Scena rozgrywa się 2 listopada. 21-letni kierowca audi, nie bacząc na przepisy ruchu drogowego, wyjeżdża z parkingu znajdującego się przy ulicy Królewskiej w Tomaszowie Lubelskim i uderza w volkswagena jadącego zgodnie z przepisami. W wyniku uderzenia, volkswagen dachuje.

Tego samego dnia, niecałą godzinę przed godziną 20, na skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Kilińskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów, które skończyło się dachowaniem jednego z nich.