Park Handlowy Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim przechodzi gruntowną metamorfozę

Park Handlowy Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim przechodzi gruntowną metamorfozę

Od niemal dekady, mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego korzystają z oferty lokalnego centrum handlowego – Parku Handlowego Tomasovia, położonego przy ulicy Lwowskiej. Obecnie klienci tej placówki handlowej mogą oczekiwać istotnych zmian. W najbliższym czasie czeka ich możliwość robienia zakupów w całkowicie odnowionym dyskoncie oraz zapoznanie się z nowymi lokatorami centrum.

Tomasovia to znane centrum handlowe składające się z trzech budynków, które razem pokrywają obszar przekraczający 4,4 tysiąca metrów kwadratowych. Na terenie centrum znajduje się również duży parking. Od momentu swojego powstania, czyli prawie 10 lat temu, nie przeszło większych zmian aż do ostatnich tygodni, kiedy to rozpoczęła się jego totalna przebudowa. Prace są już na tak zaawansowanym etapie, że niedługo klienci będą mogli podziwiać ich efekty.

Małgorzata Ziętal, dyrektor Parku Handlowego Tomasovia, wyjaśnia, że remont obejmuje zarówno elewację jak i wnętrza sklepu Lidl. Jej zdaniem, po zakończeniu prac, które zaplanowano na pierwszą połowę czerwca, sklep ten stanie się najbardziej nowoczesnym dyskontem sieci Lidl w całym województwie lubelskim. Zaznacza również, że mimo trwających prac, zarówno klienci jak i najemcy nie odczuli większych utrudnień – zakupy w innych sklepach są nadal możliwe, a dojazd i wyjazd od strony ulicy Lwowskiej są nieprzerwanie dostępne.

W tym samym czasie, dyrekcja Tomasovii planuje dalsze inwestycje. Oprócz odnowionego Lidla, klientów czekają inne nowości. Na parkingu, który jest w stanie pomieścić ponad 160 samochodów, planowane są stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Dodatkowo, obok już działających sklepów sieci KIK, RTV EURO AGD i ABRA, powstaną nowe punkty handlowe.